Andílek Ochránce

Kód: 94/AMA 94/HEM 94/MOD Zvolte variantu
129 Kč
Poslední kusy (2 ks) Poslední kusy (2 ks) Poslední kusy (2 ks) Zvolte variantu
Varianta

Amazonit je známý jako "šťastný kámen naděje". Amazonit znali již staří Egypťané, kteří si byli vědomi jeho léčebných a energetických vlastností.

Andílek je vyrobený z černého žíhaného drátu 1.4 mm, ošetřený olejem proti rezivění. Doplněný minerály a je velký 12 x 11 cm. Andělíček je krásně balený s popiskem a návodem na údržbu, viz. ilustrační foto.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amazonit připomíná svými podmanivými odstíny tyrkysově zelené hlubokou průzračnou vodu, navozuje klid duše, pocit bezpečí, rovnováhu a harmonii. Je nazýván „kamenem odvahy a pravdy“, používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity, stanovit hranice a sebekázeň.

Amazonit harmonizuje srdeční čakru a čakru hrdla, používá se k posílení komunikace na všech úrovních. Vyrovnává mužskou a ženskou energie, stejně jako mnohé aspekty osobnosti, zejména probouzí soucit k ostatním, pomáhá vnímat obě strany problému a přijmout odlišné úhly pohledu.

Je velmi silným talismanem prosperity. Tradičně jej používaly mnohé kultury, např. v Egyptě, Indii, Mezopotámii, kde byl populárním amuletem, stejně jako dekorativním kamenem pro fasády budov. Amazonit byl nalezen v podobě posvátného skarabea mezi Tutanchamonovy poklady. Předpokládá se, že byl třetím kamenem v náprsníku židovského velekněze Árona.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: