Permacomix

Kód: 0357639
399 Kč –19 %
Permacomix
399 Kč –19 % 320 Kč
Skladem
Žít permakulturně. Návod k použití

Detailní informace

Detailní popis produktu

Permakultura není pouhým přístupem k zemědělství: její principy mohou inspirovat alternativní životní styl, zodpovědný vůči přírodě i člověku - ať už se zásadami řídíme bezvýhradně, nebo do svého běžného života začleníme pouze ty podněty, které jsou nám blízké.

Permacomix je zároveň praktickým manuálem i vyprávěním o autentické zkušenosti. Třicátník Gaëtan deprimovaný ze svého zaměstnání v korporátu, se nečekaně nadchne pro permakulturu, která dlouho fascinovala a přitahovala jeho milou Izii, a to mu konečně poskytne vhodnou příležitost zvolnit. Začínají se seznamovat s etickým konceptem, jehož záměrem je budování udržitelných lidských sídel inspirovaných přírodou. V karavanu, který se stane jejich novým domovem, se vydávají na cestu s kočkou a seznamem kontaktů na lidi, kteří jim mohou pomoci v dobrodružství, jež je zároveň duchovním putováním. Komiks citlivě popisuje cestu, kterou dvojice začínajících nadšenců podstupuje v touze po poznání, cestu dlouhou a náročnou, ale nesmírně vzrušující. Příběh neustále vybízí k otázkám: Je vůbec možné "žít permakulturně"? Co přesně tento souhrn pojmů a postupů obnáší? Mohla by být permakultura klíčem k plnohodnotnějšímu, harmoničtějšímu a spravedlivějšímu životu?

Cécile Barnéoud, ilustrátorka z Nantes, pracovala jako koloristka pro edice L'Asiath?que a vývojářské studio Beemoov, kde vedla různé projekty pro mládež. Permacomix - Naše životy v permakultuře je její první publikovaný komiks.

Guizou je umělecké jméno dua scenáristů, zarytých permakulturistů a angažovaných zastánců změny. Prostřednictvím tohoto komiksu sdílejí své zkušenosti a znalosti o permakulturním životě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Humor, komiksy
Hmotnost: 0.46 kg
Autor: Guizou
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Garamond
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-7407-491-2
Počet stran: 160
Výška: 240,0
Šířka: 177,0
Tloušťka: 12,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: