Vítejte na stránkách OblibeneKnihy.cz, náš eshop stále vylepšujeme a již brzy Vám nabídneme možnost platit KARTOU ONLINE :)

Smysluplné vztahy - Klíč ke svobodě

Kód: 138747
595 Kč –5 %
michal 3dd square
595 Kč –5 % 565 Kč
Momentálně nedostupné

Tato kniha vás naučí opravdovému sebevědomí.

Má 3 části. V první časti se věnuje vztahům k sobě - samému. Ve druhé části vztahům v partnerství, a ve třetí části  vztahům ve společnosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autoři do knihy přenesli zkušenosti z jejich terapeutické praxe, manželství a také výchovy jejich dětí.

Michal Bartoš:

Kouč, mentor, autor.
Michal Bartoš je spolumajitelem agentury Lemon production, která se více jak 22 let zabývá firemními vztahy a komunikací, eventmarketingem a firemními akcemi. V průběhu let se při práci s korporátními klienty začal věnovat koučinku a mentoringu. Častým tématem jeho klientů jsou sebevědomí, životní motivace, vztahy a sebepoznání.
Již od dospívání se zajímal o to, proč on a lidé v jeho okolí zažívají situace, ve kterých se necítí dobře. Dotazoval se na jejich životní příběhy a studoval různé filozofické, psychologické i duchovní směry. Zkušenosti ze své práce kouče i osobních prožitků začal před třemi lety sdílet ve veřejném prostoru. Jeho fb stránky Smysluplné vztahy a osobní blog získaly brzy deseti tisíce sledovatelů.

Michaela Bartošová :

Do této knihy přispívá z pozice terapeuta s dlouholetou praxí a jako žena, jež prošla velkou životní změnou. Velkou část témat popsaných v knize prožila na vlastní kůži. "Když porovnám svůj život s tím, jaký byl třeba před patnácti lety, troufám si napsat, že dnes žiji úplně jinak. Můj životní styl, názory, projev, vztahy, to všechno se změnilo. Není to o tom, že bych se přeměnila v jinou osobu. Naopak, dnes jsem tím, kým jsem byla po celou dobu. A odměnou je můj dobrý pocit z vlastního každodenního života. Nebylo tomu tak vždy. Tomuto životnímu pocitu předcházela dlouhá cesta".

 Nové rozšířené vydání knihy. Více jak 40 stran navíc v kapitolách partnerství.

Kniha Smysluplní vztahy jsou tzv.- Tři symbolické klíče ke svobodě. Vztah k sobě-
je základem pro všechny naše vztahy. Tam vše začíná.
Potřebujeme vnímat svoji hodnotu, sebeúctu, sebevědomí, vnímat opravdu SEBE. Jinak nedokážeme nastavit své hranice, postavit se za sebe, vyjadřovat co opravdu chceme a a všechny
ostatní vztahy nám tyto deficity vztahu k sobě zrcadlí.
Zde se naučíte opravdovému sebe-vědomí.

Druhý symbolický klíč je  věnován partnerství. Mužsko-ženské polaritě v nás, jejíž soulad, nebo nesoulad se projevuje v našich vztazích.
Kapitoly o ženách a mužích – jak si najít toho svého partnera, jak opravdu dospět, o zdravé mužské síle, o tom jak ženy přirozeně vytvářejí pohodu, co je láska a co za lásku jen považujeme, nebo vztahu, který nazývám partner mého levelu a mnoho dalšího.

A třetí symbolický klíč je věnován vztahům ve společnost – v práci. Tam trávíme více jak třetinu života. Proto je důležité dělat co nás baví - jit svoji cestou. Naplňovat svůj přirozený potenciál. Přestat mit strach a nenechat se stahovat negativismem okolí. Vytvářet efektivní organické firemní prostředí a vztahy v práci. Ať už jste zaměstnanec, nebo zaměstnavatel, popisuji zde oba pohledy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Populárně naučná pro dospělé
Autor: Bartošovi Michal a Michaela
Počet stran: 143
Vazba: Vázaná
Vydavatel: New Organic Production
Datum vydání: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: