Zákony IV/2023 - Stavebnictví, půda

Kód: 0404041
239 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zákony IV obsahují právní předpisy pro oblast stavebního zákona, katastru nemovitosti, bydlení a požární ochrany a bezpečnosti, pozemkových úprav, vyvlastnění, k výkonu povolaní autorizovaných architektů a souvisejících předpisů. Všechny právní předpisy obsahují novely zákonů k právnímu stavu 1. 1. 2023. Publikace je tematicky rozdělená do 5. kapitol.

První se věnuje stavebnímu právu. Naleznete v ní stavební zákon, vyhlášku k dokumentaci staveb a taky vyhlášku o technických požadavcích na stavby. Druhá rozebírá katastr, a to prostřednictvím katastrálního zákona a vyhlášky.

Třetí se věnuje požární ochraně a bezpečnosti prostřednictvím zákona o požární ochraně a zákona o požární prevenci. Naleznete tady i zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Čtvrtá kapitola je určena pozemkovým úřadům, protože

je zde zveřejněn zákon o pozemkových úpravách a pozemkový úřadech, vyhláška o postupu při provádění pozemkových úprav, ale taky i zákon o vyvlastnění.

Poslední kapitola se věnuje souvisejícím předpisům pro oblast stavebního zákona a k výkonu povolaní autorizovaných architektů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zákony, předpisy, normy
Hmotnost: 0.49 kg
Datum vydání: 01/2023
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Poradce
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 972
Výška: 212,0
Šířka: 150,0
Tloušťka: 27,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: