Drátěné srdíčko pro štěstí

Kód: 97
69 Kč
Poslední kusy

Ručně drátované srdíčko s minerálem,                                              

vyrobené s láskou,  přinese vám štěstí.

Srdíčko je vyrobené z černého žíhaného drátu 1.4 mm, ošetřené olejem proti rezivění. Doplněné minerály a je velké 6 x 6 cm. Srdíčko je krásně balené s popiskem a návodem na údržbu, viz. ilustrační foto.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AMAZONIT je známý jako " šťastný kámen naděje ". Amazonit znali již staří Egypťané, kteří si byli vědomí jeho léčebných a energetických vlastností. Tento kámen měl pro ně takový význam, že část Egyptské knihy mrtvých byla vyryta do amazonitu. Amazonit je kámen z bible a věří se, že právě amazonit je třetím legendárním kamenem na prsním pancíři Mojžíše. Podporuje štěstí, naději a sny. Tento kámen je nacházen na mnoha místech po tisíce let.

Vhodné pro narozené ve znamení:

VŠECHNA ZNAMENÍ

Nicméně je známo že se tímto nemusíte v žádném případě řídit a vyberte si podle svého vlastního pocitu kámen který si Vás " zavolá ". Ten bude pro Vás ten pravý a budete se z něj těšit.

Srdíčko je vyrobené z černého žíhaného drátu, ošetřené proti korozi, přesto se na výrobku může objevit rez, hlavně ve vlhkém prostředí. Toto není na závadu, rez výrobku dodá zajímavou patinu. V případě potřeby můžete výrobek otřít vlhkou utěrkou nebo houbičkou, následně vysušit a potřít stolním olejem nebo krémem na ruky apod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: