Vítejte na stránkách OblibeneKnihy.cz, náš eshop stále vylepšujeme a již brzy Vám nabídneme možnost platit KARTOU ONLINE :)

Ecce homo, in memoriam Jan Fridrich

Kód: 0110804
399 Kč –12 %
Ecce homo, in memoriam Jan Fridrich
399 Kč –12 % 352 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sborník Ecce Homo in Memoriam Jan Fridrich vychází na počest památky zakladatele moderní české paleolitické školy Doc. PhDr. Jana Fridricha, DrSc. (1938 - 2007) a podílí se na něm asi padesátka jeho přátel, kolegů a studentů, nejenom z České republiky, ale také z Německa, Polska, Slovenska nebo Austrálie. Okruh zájmů Jana Fridricha byl neobvykle široký, a tak se mu autoři sborníku rozhodli přizpůsobit alespoň formou a zařazením jednotlivých příspěvků. Sborník tak sestává ze tří tematicky odlišných částí, jež uvádějí krátké vzpomínky nejbližších spolupracovníků Jana Fridricha. První část je věnovaná paleolitu, druhá přírodním vědám a třetí archeologii obecně. Neoficiální čtvrtou část pak tvoří Janova dosud neukončená bibliografie. Příspěvky jsou psány v pěti jazycích a všechny mají české či anglické resumé.

Sborník je vydáván jako první počin Knižnice České společnosti archeologické, o.p.s. Pracovníci této společnosti patřili mezi nejužší okruh přátel Jana Fridricha, a tímto sborníkem mu tak vzdávají svůj hold.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní vědy
Hmotnost: 0.94 kg
Autor: Ivana Fridrichová-Sýkorová
Datum vydání: 11/2010
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: KRIGL
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-86912-45-5
Počet stran: 360
Výška: 300,0
Šířka: 215,0
Tloušťka: 20,0
Formát: hmot
POCKSBAL: 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: