Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

Kód: 0439238
199 Kč –14 %
Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu
199 Kč –14 % 170 Kč
Skladem
Část první

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro současnou historickou epochu Evropy reprezentovanou EU je charakteristická imigrace ze zemí třetího světa, zvláště muslimů, která nabyla takového masového charakteru, že ji můžeme nazvat invazí. Evropské národy a Evropané se nacházejí v historickém bodě zlomu. Jejich kultura a civilizace v průběhu krátkého času buď zanikne, anebo se vzchopí k novému rozmachu. Jenom na morální odolnosti a odhodlanosti Evropanů a jejich národů záleží, která z variant se stane skutečností. Ve své knize analyzuji příčiny, jak se mohla vyspělá evropská kultura a civilizace dostat na dráhu strmě vedoucí do propadliště dějin. Problematiku jsem zkoumal optikou marx-leninského učení. Touto metodou se mi podařilo odhalit záměr neomarxistů vybudovat nový totalitní společensko ekonomický a politický systém, kulturní socialismus.

Záměrem této knihy je zorientovat čtenáře v této složité problematice jevů a procesů, které existenčně ohrožují národy Evropy a Evropany, jejich kulturu a civilizaci. Kdo si ji přečte, snadno porozumí, co se to v Evropě vlastně děje.

V této části publikace naleznete následující kapitoly: Barbaři za branami Evropy. Fenomén multikulturalismu, jeho filosofický základ a interpretace pojmů. Neomarxismus – filosofický základ ideologie multikulturalismu. Multikulturalismus je ideologie i společensko-ekonomický a politický systém. Multikulturalismus je barbarská antibělošská rasistická ideologie. Politická korektnost. Arabsko-islámský svět a muslimská kolonizace Evropy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Islám
Hmotnost: 0.12 kg
Autor: Pavel Fendek
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Lukáš Lhoťan
ISBN: 978-80-88352-23-5
Počet stran: 80
Výška: 213,0
Šířka: 154,0
Tloušťka: 9,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: