Fotbalový atlas Evropy

Kód: 0394594
690 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotbalový atlas Evropy představuje druhý unikátní počin svého druhu nejen v rámci české, ale i evropské a světové produkce. Jeho autor se podílel na tvorbě Prvního fotbalového atlasu světa, který vyšel již před více než 20 lety. Nové dílo na to staré navazuje a jeho hlavním cílem je podat podrobnější informace o fotbalovém dění na fotbalově nejdůležitějším kontinentě.

Prozkoumejte s námi všechna zákoutí evropského fotbalu. V atlase pohromadě najdete vše důležité o fotbalových ligách a mistrovstvích Evropy, stejně jako o pohárových soutěžích, historii a ekonomice fotbalu či stadionech. Dozvíte se veškeré základní informace o vašich oblíbených klubech, a to navíc v mapách a takovým způsobem, jakým to ještě nikdo na světě neudělal. Nemusíte hledat na internetu, vše podstatné, každou zemi s mapou všech klubů, které v historii země hrály nejvyšší ligu, najdete rychle v jedné knize. Ideální dárek pro všechny fanoušky fotbalu, map a geografie u příležitosti fotbalového mistrovství světa a Vánoc. Užijte si unikátní mapy a unikátní informace, z nichž některé – jako např. původ hráčů všech evropských lig – ještě nikdo na světě nepublikoval.
Fotbalový atlas Evropy obsahuje: Mapy a údaje ke všem ligovým soutěžím Evropy – UEFA, tj. 140 stran map a údajů pro každou zemi/ligu zvlášť Údaje o všech významných ligových klubech každé země Rekordy a zajímavosti o ligách, klubech a top hráčích

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokej, fotbal
Hmotnost: 1.24 kg
Autor: Jiří Tomeš
Datum vydání: 11/2022
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: COOLGEO
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-11-02321-8
Počet stran: 240
Výška: 315,0
Šířka: 233,0
Tloušťka: 19,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: