Historie světa v příbězích 25 měst

Kód: 0434310
499 Kč –14 %
Historie světa v příbězích 25 měst
499 Kč –14 % 425 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte ve světě, kde se minulost setkává s přítomností skrze naši knihu plnou fascinujících ilustrací a unikátních map měst. Společně s renomovanými odborníky z Britského muzea jsme vytvořili tuto pokladnici dějin lidské civilizace.

Každá stránka vás zavede do jiné éry a místa, od starověkých měst až po moderní metropole. Díky mapám budete moci sledovat vývoj společností a kultur prostřednictvím kouzla městských ulic a náměstí.

Zahájíme své putování ulicemi starověkého Jericha, kde se pod starobylými zdmi skrývají dávné příběhy. Poté se přesuneme do indiánského Cuzca, ve kterém se mísí duch minulosti s pulsující energií přítomnosti. Moderní Tokio nám přiblíží, jak daleko civilizace pokročily, a zároveň nám ukáže, kolik starých tradic stále žije v novém světě.

Z Athén, kolébky demokracie a filozofie, se dostaneme na ulice Benin City, kde se setkáme s hlubokými kořeny západoafrické kultury. Pohled za hradby Zakázaného města nám odhalí tajemství starobylé Číny, kde vznikaly impozantní vize a plány.

Tato kniha je oknem do minulosti, které vám otevře pohled na to, jak města formovala osudy lidí a jak se vyvíjela. Připravte se na dobrodružství, které vás provede nejen geografickými místy, ale také skrze poutavé vyprávění o lidském pokroku a proměnách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Současnost a historie
Hmotnost: 0.98 kg
Autor: Tracey Turner; Andrew Donkin
Datum vydání: 10/2023
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Lingea
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-7508-916-8
Počet stran: 112
Výška: 298,0
Šířka: 257,0
Tloušťka: 17,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: