Konžská matematika

Kód: 0440088
388 Kč –14 %
Konžská matematika
388 Kč –14 % 330 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konžská matematika krutý komedilální román frankofonního afrického spisovatele zachycuje realitu rovníkové Afriky, kde hlad je denní chléb a zákon je jen silou palných zbraní.

Celio Matemona, pro své přátele známý jako Célio Matematik, používá k výkladu světa derivace, rovnice a teorémy. Mezi sirotky a vyděděnci v Kinshase však jeho talent přichází vniveč, dokud ho nezaměstná obskurní úřad pracující pro prezidenta a zodpovědný za manipulaci s informacemi. Politici a vědátoři se však musejí třást: Célio nehodlá svůj talent promarnit v jejich službách. Vzácné Kompendium matematiky, věštírna, z níž čerpá své znalosti, se nakonec promění ve smrtící zbraň proti zkorumpované moci.

Tuto knihu laskavě podpořilo Ministerstvo kultury České republiky a Francouzský institut Praha. Cet ouvrage, publié dans le cadre du Programme d‘aide a la publication F.X. Šalda, a bénéficié de la collaboration de l‘Institut français de Prague. Tato kniha vychází za pomoci programu na podporu publikační činnosti F.X. Šalda Francouzského institutu v Praze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Humor, komiksy
Hmotnost: 0.34 kg
Autor: In Koli Jean Bofane
Datum vydání: 12/2023
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Dauphin
Vazba: Brožovaná s přebalem matná
ISBN: 978-80-7645-518-4
Počet stran: 344
Výška: 205,0
Šířka: 120,0
Tloušťka: 34,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: