KuliFerda Diktáty a pravopisná cvičení s příběhem

Kód: 0405091
169 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diktáty a pravopisná cvičení nemusí být jen nudnými strašáky. Stačí děti zaujmout a přidat příběh. Děti příběhy milují a milují záhady, a proto jsme pro žáky připravili diktáty a pravopisná cvičení s příběhem.

Pracovní sešit obsahuje 10 detektivních příběhů. Každý příběh je rozdělený do několika částí, v každé části žáci získávají informace, které jsou důležité pro řešení záhady. V poslední části dostanou otázku, kterou na základě získaných informací zodpoví.

Publikace procvičuje učivo 1. stupně ZŠ. Je zaměřena na žáky 3. až 5. ročníku.

Žáci si zábavnou formou procvičí vyjmenovaná a příbuzná slova, shodu podmětu s přísudkem, psaní velkých písmen u vlastních jmen, vzory podstatných jmen a další učivo. Kromě toho se učí porozumění textu a práce s ním, jako je vyhledávání a třídění informací, vyvozování závěrů apod.

Uvnitř pracovního sešitu najdete záhadné příběhy detektiva Všudybyla, diktáty, doplňovací cvičení, vysvětlení pojmů, další nápady, jak pracovat s příběhy, PAMATUJ!, které připomene důležité učivo, pravidla či vysvětlí probírané pojmy, na konci pracovních sešitů je klíč pro kontrolu správností výsledků a také MOJE HODNOCENÍ, které vede k sebehodnocení žáka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Český jazyk
Hmotnost: 0.15 kg
Datum vydání: 01/2023
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Raabe
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-7496-517-3
Počet stran: 56
Výška: 299,0
Šířka: 210,0
Tloušťka: 4,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: