Nejhlubší přijetí

Kód: 0251639
400 Kč –15 %
Nejhlubší přijetí
400 Kč –15 % 340 Kč
Skladem
Radikální probuzení v běžném životě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak můžeme vnést do přítomného okamžiku nenucené ano? Jak se můžeme zastavit ve svém útěku před "chaosem života" - před vlastními nesnázemi, frustracemi, a dokonce i před hledáním svobody - a začít spolu s tím vším přirozeně plynout?
Mladý učitel Jeff Foster se napříč Velkou Británií i Evropou setkává s nepočetnými skupinkami lidí a nenápadně otevírá nové generaci duchovních hledajících cestu k prožívání života v přítomném okamžiku a k vyrovnanosti v našem neustále se měnícím světě. Jeho neformální shromáždění, blogové zápisky a videopříspěvky "od kuchyňského stolu" vyvolaly sílící vlnu zájmu o jeho učení.
V knize Nejhlubší přijetí nás Jeff Foster vyzývá, abychom objevili oceán toho, kým jsme: Vědomím, které již dříve umožnilo příchod každičké vlny emocí a zkušeností.

Jeff sice sám rozkošně připouští, že snaha napsat knihu o něčem, co slovy nelze sdělit, je paradoxní, zároveň však ve svém díle prokazuje schopnost vést nás po nečekaných nových cestách do prostoru naprostého přijetí a radosti, ať už se v našich životech děje cokoliv. Tento svěží nový vizionář je přirozený, hloubavý a zábavný - a hluboce soucítí s těmi, kdo hledají cestu ven z utrpení. Nabádá nás, abychom přestali s pokusy "provést" přijetí… a abychom se zamilovali do toho, "co již bylo umožněno".

Doplňkové parametry

Kategorie: Duchovní literatura
Hmotnost: 0.36 kg
Autor: Jeff Foster
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Maitrea
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-7500-307-2
Počet stran: 253
Výška: 210,0
Šířka: 150,0
Tloušťka: 15,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: