Občanský a společenskovědní základ Psychologie

Kód: 0325158
260 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Učebnice psychologie komplexně pokrývá učivo předmětu psychologie na středních školách. Zabývá se psychickými procesy, psychologií poznání, psychologií osobnosti, vývojovou psychologií i sociální psychologií. Pomůže pochopit principy představivosti či myšlení, vysvětlí pojem inteligence i podstatu jejího měření, seznámí s fungováním paměti a v neposlední řadě zavede i do světa citů. Kniha rovněž objasní pohled na jednotlivce jako osobnost, zdůvodní různá chování a vlastnosti jednotlivce a dotkne se i duševních poruch. Učebnice plně odpovídá osnovám předmětu Psychologie ze vzdělávacího programu Občanský a společenskovědní základ.

Publikace je celobarevná, učivo témat doplněno množstvím infografiky, schématy, zajímavostmi, souvislostmi a poznatky z historie psychologie.Témata učebnice obsahují výukové cíle a cílové dovednosti studenta po prostudování statí. Na závěr tématu je zařazeno shrnutí pojmů a náměty pro samostatnou činnost a opakování.

Učebnice plně odpovídá katalogu požadavků ke státní maturitě a osnovám tématu Člověk jako jedinec ze vzdělávacího programu RVP Občanský a společenskovědní základ.

Doplňkové parametry

Kategorie: Středoškolská výuka
Hmotnost: 0.26 kg
Autor: Ladislava Doležalová; Marie Vlková
Datum vydání: 07/2020
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Computer Media
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-7402-314-9
Počet stran: 80
Výška: 301,0
Šířka: 212,0
Tloušťka: 6,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: