Podvodemie

Kód: 0362248
329 Kč
Skladem
Spiknutí liberálů s cílem ukrást Bílý dům

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skutečné pandemie nespoléhají na chybné předpovědní modely, neobjektivní zpravodajství, zpolitizovanou vědu, přehnanou úmrtnost a nadsazené statistiky úmrtí. Podvodemie, spojení slov podvod a pandemie, definuje orchestraci mainstreamových médií při vytváření hysterie kolem COVID-19.

Tato kniha netvrdí, že virus COVID-19 není hrozbou, tato kniha odhaluje přehánění a vyvolávání strachu z hrozby viru COVID-19 s cílem vyvolat paniku mezi obyvatelstvem. Příkladem toho, jak mainstreamová média přehánějí a dramatizují zprávy, zejména negativní, je zpravodajství o hurikánu Florence. Když se v roce 2018 hurikán Florence blížil k pobřeží USA, média vysílaly každou hodinu zprávy o jeho postupu. Živý záběr jednoho reportéra se stal virálním.

Ukazoval, jak v Jižní Karolíně bojuje proti zuřivosti přicházejícího hurikánu, jak se nohama zarývá do země, aby se udržel před náporem "vichřice", a křičí, aby byl jeho hlas slyšet nad hlukem větru. Reportér nevěděl, že během jeho dramatického záběru v přímém přenosu se za ním klidně procházejí obyvatelé, kterých se hurikánový vítr nijak nedotkl. Reportér, který neviděl obyvatele za sebou, bláhově pokračoval ve svém dramatickém boji s větrem. A tak byly odhaleny falešné zprávy. Já jsem ten, kdo chodí za falešnými zprávami a odhaluje je. Poté, co falešná zpravodajská média vyvolala mezi obyvatelstvem paniku, využili guvernéři států oslabené psychiky k vyhlášení "výjimečného stavu", který jim poskytl naprostou autoritářskou kontrolu k prosazení zbytečných socioekonomických opatření. Tyto praktiky jsou snem socialistických demokratů. Lockdowny izolovaly, kontrolovaly a tlačily lidi k přísné vládní poslušnosti. Vítejte v COVID-1984, dystopická budoucnost, které jsme se obávali, dorazila. George Orwell by byl hrdý. Tyto lockdowny pozastavily naše ústavní práva a zničily Trumpovu vzkvétající americkou ekonomiku. Podvodné lockdowny pokračují i v době, kdy se počet úmrtí na COVID-19 v celé zemi srovnal napříč národem. Nezapomeňte, že lockdowny měly trvat jen několik týdnů, dokud jsme "nezploštili křivku". Křivku jsme zploštili již před několika měsíci, ale guvernéři států odmítají uvolnit své ekonomická omezení a obnovit naše ústavní práva. Podvodemie poskytla dokonalou záminku k zavedení masivního nezabezpečeného korespondenčního hlasování v jednotlivých státech, aby se zmanipulovaly prezidentské volby v roce 2020.

Tato kniha obsahuje informace a údaje z důvěryhodných zdrojů, které byly minimálně uváděny nebo ignorovány, protože neprosazovaly mediální narativ o "virové apokalypse". Falešná zpravodajská média buď omezují, cenzurují, nebo zesměšňují vědu a vědce, kteří se nedrží jejich alarmistického vyprávění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Právo, politologie, sociologie
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: John Iovine
Datum vydání: 07/2021
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Bodyart Press
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-87525-77-7
Počet stran: 208
Výška: 213,0
Šířka: 150,0
Tloušťka: 15,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: