Praktická škola pro cornet a pistons, trubku a křídlovku 3

Kód: 0377524
Praktická škola pro cornet a pistons, trubku a křídlovku 3
Loading...
175 Kč
Skladem na e-shopu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická škola pro cornet á pistons, trubku a křídlovku od významného pedagoga Jaroslava Koláře je už od počátku šedesátých let 20. století, kdy byla poprvé vydána, u nás široce používanou a velmi oblíbenou učebnicí hry na tento nástroj.

Tato tradiční česká škola hry na trubku o třech na sebe plynule navazujících sešitech slouží jako přípravka k získání základů hry na trubku, a je proto koncipována co možná nejjednodušeji. Místo dlouhých komentářů staví autor výuku na technických cvičeních, názorných příkladech a melodických etudách a v každém díle postupuje systematicky od lehčí technické úrovně k obtížnější, včetně nezbytného minima hudební teorie. Pro rozvoj ansámblového cítění jsou do výuky občas zařazena také dueta a terceta a v závěru 2. dílu si mohou začínající trumpetisté zahrát fanfáry dokonce pro 4 trubky od Otakara Šína, Jaroslava Křičky a Bedřicha Smetany (z Dalibora).

Na rozdíl od 2. a 3. dílu školy obsahuje první sešit (H 64) také stručnou předmluvu o historii vývoje trubky, stručný popis držení nástroje, nasazení nátrubku a poučení o vzniku a tvorbě tónu.

Všechny texty v celé škole jsou trojjazyčné: česky, německy a rusky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudba, hudebniny, noty
Hmotnost: 0.2 kg
EAN: 9790006571628
Autor: Jaroslav Kolář
Jazyk: CZE
Značka: Bärenreiter
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 0
POCKSBAL: 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola