Rytmus roku s Hankou Zemanovou

Kód: 0446633
1 090 Kč –14 %
Rytmus roku s Hankou Zemanovou
1 090 Kč –14 % 927 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

RYTMUS ROKU – nejkrásnější a nejvýpravnější kniha Hanky Zemanové, autorky bestsellerů o zdravém jídle a životě v souladu s přírodou, je bez nadsázky kniha nejen pro celý rok, ale i pro celý život.

Po úspěšné Biokuchařce a BioAbecedáři, kterých se prodalo přes 80 000 ks přichází Hanka Zemanová s celoročním průvodcem, v němž se dozvíte, jak nás příroda svými sezónními a lokálními dary každý měsíc posiluje a léčí.
Kniha nabízí mnoho inspirace, jak sladit zdravý životní styl s ročním obdobím, jak přirozeně posilovat imunitní systém správným výběrem sezónního jídelníčku, jak zpracovávat lokální superpotraviny a jak připravovat léčivé čaje, výživná jídla a elixíry z darů naší přírody.
Mezi „superfoods“, které máme přirozeně k dispozici, Hanka zařadila mimo jiné i dostatečný spánek v úplné tmě, práci s půdou, přirozený pohyb na vzduchu a na slunci či vzájemné doteky.
Titul je vyústěním několikaleté autorčiny tvorby a mnohaletých zkušeností ze života na venkově. Hanka Zemanová na knize spolupracovala se třemi lékařkami zaměřenými na středoevropské léčivé jídlo a byliny, tradiční čínskou medicínu, ájurvédu a antroposofii.
Rytmus roku s Hankou Zemanovou je výjimečný nejen svým obsahem, ale i kvalitou informací, které recenzovaly tři lékařky: MUDr. Michaela Šimková, MUDr. Martina Zisková a MUDr. Hana Sirotková.

První vydání knihy Rytmus roku s Hankou Zemanovou získalo 2. místo v kategorii Cena čtenářů v soutěži Český bestseller 2021 a také 1. místo v mezinárodní soutěži Gourmand World Cookbook Awards 2022 v kategorii Východní Evropa a 2. místo v kategorii Zdraví a výživa.

Můžete se těšit mimo jiné na:
• Život v rytmu přírody jako zdroj léčivé síly.
• Dary divoké přírody v naší kuchyni.
• Lokální superpotraviny.
• Nápoje a elixíry z přírody.
• Zdravý sezónní jídelníček.
• Informace garantované lékaři.
• Nádherné autentické fotografie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravá výživa
Hmotnost: 1.75 kg
Autor: Hana Zemanová
Datum vydání: 04/2024
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Smart Press
Vazba: Pevná bez přebalu matná
ISBN: 978-80-88244-42-4
Počet stran: 552
Výška: 228,0
Šířka: 215,0
Tloušťka: 47,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: