SARS-CoV-2

Kód: 0354859
269 Kč
Skladem
Nákaza, Spiklenectví, Korupce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kniha se zamýšlí, zda je "oficiální" příběh oSARS-CoV-2 pouze nedostatečně vědecky podložen, nebo jde účelnou lež; vyvrací totiž tvrzení, že virus přeskočil na člověka přímo z netopýra nebo prostřednictvím jiného zvířete. Nejen, že pro toto stanovisko neexistuje žádný pořádný důkaz, arogantní a defenzivní chování jeho zastánců vůči jakémukoli alternativnímu vysvětlení navíc ukazuje na fakt, že "oficiální" verzi nelze racionálně obhájit a je tedy postavena na politikaření, nikoli na vědeckých faktech.

Kapitola 1 otřese tvrzením o přirozeném původu v základech a zaměří se na agresivní chování jeho stoupenců. Ačkoli zde naleznete i určitou odbornou nomenklaturu, vymezuje se výhradně na samotné názvy virů.
Kapitola 2 vyvrací vědeckým způsobem, že se SARS-CoV-2 vyvinul ze SARS-Co-V. Jelikož důkazy vycházejí z epidemiologického a genetického srovnání obou virů, jazyk zde je spíše vědecký. Důležité technické termíny jsou patřičně vysvětleny a v co největší možné míře byl žargon konvertován do prosté češtiny. Bylo naprostou nutností tuto analýzu zjednodušit, takže by ti z vás, jež lační po tvrdé a podrobné vědě, měli věnovat pozornost zdrojům v poznámkách na konci knihy.
Kapitola 3 přináší důkaz o syntetickém původu a o pokusech přinutit média a vědeckou veřejnost tato fakta skrýt.
Kapitola 4 vysvětluje, jak pandemie vlastně začala a jakým způsobem za ni nesou USA pravděpodobně větší zodpovědnost než Čína.
Kapitola 5 zkoumá motivy pro vytvoření patogenních virů a zda by měly být viry SARS-CoV-2 považovány za biologickou zbraň.
Kapitola 6 mapuje rostoucí odpor vůči oficiálnímu prohlášení a možná rizika plynoucí z unáhleného vypuštění vakcíny proti COVID-19 bez řádného testování

Doplňkové parametry

Kategorie: Právo, politologie, sociologie
Hmotnost: 0.17 kg
Autor: Greg Felton
Datum vydání: 04/2021
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Bodyart Press
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-87525-73-9
Počet stran: 124
Výška: 214,0
Šířka: 152,0
Tloušťka: 10,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: