Tajná akta NGOs

Kód: 0433572
399 Kč –14 %
Tajná akta NGOs
399 Kč –14 % 340 Kč
Skladem
nevládní organizace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak krycí organizace CIA podněcují revoluce, převraty a války

F. William Engdahl je více než 30 let geopolitickým analytikem. Je autorem mezinárodního bestselleru Mit der Ölwaffe zur Weltmacht (Ropnou zbraní ke světové velmoci). V roce 2010 vydal Der Untergang des Dollar-Imperiums (Zánik dolarového impéria) a v roce 2013 vyšlo přepracované vydání bestselleru Saat der Zerstörung (Sémě zkázy). Tyto knihy tvoří trilogii o mocenských strukturách našeho dnešního světa. Engdahlovy knihy byly dosud přeloženy do 14 jazyků. NGOs: Největší projekt tajných služeb všech dob!

Motivy NGOs znějí filantropicky a ušlechtile. Mnoho motivovaných Davidů se angažuje proti mocným Goliášům, aby zlepšili svět. Avšak skutečnost vypadá zcela jinak. William Engdahl odhaluje skutečný příběh pseudodemokratických NGOs. Je to kronika jedné z nejdestruktivnějších a nejefektivnějších operací, která kdy byla tajnou službou uvedena v život. Ničivé dílo těchto NGOs: Slibují mír, lidská práva a demokracii – a co přinášejí, je válka, násilí a teror!

William Engdahl ukazuje, kdo za NGOs skutečně stojí, kdo je financuje a řídí. Odhaluje, jakou roli hrají v geostrategii USA a s jak proradnými metodami pracují. Především objasňuje, v jakém rozsahu ovlivnily současné dějiny. Neboť ať už konflikt na Ukrajině, arabské jaro, válka v Sýrii nebo uprchlická krize: všech významných geopolitických událostí se rozsáhle účastnily a účastní NGOs.

Doplňkové parametry

Kategorie: Politika
Hmotnost: 0.43 kg
Autor: F. William Engdahl
Datum vydání: 10/2023
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: NAŠE VOJSKO
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
ISBN: 978-80-206-1975-4
Počet stran: 272
Výška: 212,0
Šířka: 153,0
Tloušťka: 27,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: