Tajný pergamen

Kód: 0434989
458 Kč –14 %
Tajný pergamen
458 Kč –14 % 390 Kč
Skladem
Pět tibetských technik zasvěcení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tajný pergamen – pět tibetských technik zasvěcení

Když byla v roce 2003 pod rumunskou Sfingou v pohoří Bucegi objevena záhadná starověká komora, stala se pro Rumunsko a jeho nového partnera, Spojené státy, jejichž vyspělá technologie objev umožnila, státním tajemstvím nejvyššího stupně.

Hlavním správcem této pozoruhodné komnaty plné holografické technologie je oddělení Nula, jednotka tajné služby, která se zodpovídá pouze rumunskému prezidentovi. Od té doby existuje neustálá a vytrvalá snaha některých rumunských a amerických frakcí podkopat autoritu oddělení Nula, aby získaly přístup k této technologii a měly ji pod kontrolou.

Kniha Tajný pergamen – pět tibetských technik zasvěcení podrobně vypráví o politických intrikách, které stály v pozadí tohoto pozoruhodného nálezu, a také o tom, jak do těchto záležitostí zasahovaly vyšší duchovní síly. Jedna z nich souvisí s plánovaným nálezem starobylého tibetského rukopisu, který je v této knize odhalen a vysvětlen.

Po přeložení starobylého rukopisu se objeví záhadná, anténě podobná struktura, která vznikla v důsledku tání ledu poblíž tajné americké základny v Antarktidě. Funguje jako jakýsi kosmický maják a má energetickou signaturu spojující jak Jupiterův měsíc Europu, tak oblast Transylvánie, kde byly v roce 1990 uprostřed rozsáhlých tunelů z ryzího zlata objeveny pozůstatky dávné civilizace. Tato lokalita, která je již dlouhou dobu předmětem utajení jako nejvyšší státní tajemství Rumunska, se stává centrem intrik v oddělení Nula a jeho okolí. Přestože Peter Moon do samotného podzemí nepronikne, navštíví řečenou oblast a zjistí, že tato starobylá civilizace je stále velmi živá a aktivní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Záhady, nevysvětlitelné
Hmotnost: 0.46 kg
Autor: Radu Cinamar
Datum vydání: 10/2023
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Fontána
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-7651-184-2
Výška: 210,0
Šířka: 152,0
Tloušťka: 34,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: