Theseus a Minotaurus

Kód: 0433078
299 Kč –14 %
Theseus a Minotaurus
299 Kč –14 % 255 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupte s tímto komiksem do spletitých chodeb řeckých mýtů a nahlédněte do života statečného Thésea. Z jeho dětství v Troizéně vyvstane nečekaná pravda – Théseus není pouze synem boha Poseidona, ale také athénského krále Aigea. Jeho setkání s pozemským otcem však odhalí temný stín krétského krále Minoa, který vyžaduje oběť každých devět let, aby uklidnil hrozící hněv Dia. Théseus se rozhodne zlomit tento strašlivý cyklus a vstoupit do labyrintu, kde se střetne s hrůzným Minotaurem a bude se muset postavit výzvě, jež může zachránit jeho království.

Tato úchvatná kniha vás provede nejen epickými příběhy, ale i moudrostmi, které se skrývají v těchto starodávných legendách. Přestože se zdá, že příběh hrdiny Thesea patří spíše k pohádkám, historické záznamy od Plutarcha, Apollodora a dalších nám přinášejí realitu spojenou s mýtem.

Doprovázejte Thesea na jeho hledání spravedlnosti a hlubšího smyslu života, který se odráží v těchto příbězích. Filozofické prvky, jež komiks provázejí, nám nabízejí pohled na hledání rovnováhy se světem, stejně jako to činili hrdinové antických legend.

Mytologický komiks vám otevře dveře do světa, kde realita splývá s fantazií a není divu, že tyto dávné příběhy nás oslovují i v dnešní době. Připravte se na nezapomenutelný komiksový zážitek, který vás zavede do srdce řeckých mýtů a osvětlí jejich věčnou poutavost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komiks
Hmotnost: 0.55 kg
Autor: Luc Ferry; Mauro De Luca; Clotilde Bruneau
Datum vydání: 10/2023
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Lingea
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-7508-926-7
Počet stran: 56
Výška: 308,0
Šířka: 222,0
Tloušťka: 10,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: