Umění skončit

Kód: 0434531
349 Kč
Skladem
Jak poznat, kdy je načase to vzdát

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od autorky bestselleru Thinking in Bets – soubor nástrojů, jak si osvojit dovednost odejít a dosáhnout většího úspěchu.

Vedoucí představitelé firem, kterým utíkají miliony dolarů, mají problém opustit novou aplikaci nebo produkt, který prostě nefunguje. Vlády, které se ocitly v beznadějném konfliktu, věří, že další taktika bude konečně tou, která vyhraje válku. A v našich vlastních životech setrváváme ve vztazích nebo kariérách, které nám už neslouží. Proč? Podle Annie Dukeové jsme tváří v tvář těžkým rozhodnutím strašní rezignátoři. A to nás výrazně brzdí.

V knize Umění skončit vás Dukeová naučí, jak se v odcházení zdokonalit. Na základě příběhů elitních sportovců, jako jsou horolezci na Mount Everestu, zakladatelů předních společností, jako je Stewart Butterfield, generální ředitel společnosti Slack, a špičkových bavičů, jako je Dave Chappelle, Dukeová vysvětluje, proč je odchod nedílnou součástí úspěchu, a také strategie, jak určit, kdy vydržet a kdy to zabalit, které vám ušetří čas, energii i peníze.

Naučíte se:

  • Jak paradox odchodu ovlivňuje rozhodování: Pokud skončíte včas, budete mít pocit, že jste skončili předčasně.
  • Jaké síly působí proti správnému chování při odchodu, jako je závazek k eskalaci, touha po jistotě a předpojatost ke statu quo.
  • Jak přemýšlet o očekávané hodnotě, aby bylo možné přijímat lepší rozhodnutí, a další osvědčené postupy, jako je zvýšení flexibility při stanovování cílů, vytváření „smluv o odchodu“, předvídání opcionality a provádění předběžných a zpětných prognóz.

Ať už stojíte před zásadním obchodním rozhodnutím nebo před rozhodnutím, které vám změní život, zvládnutí dovednosti odejít vám pomůže udělat ten nejlepší další krok.

Doplňkové parametry

Kategorie: Management, řízení, personalistika
Hmotnost: 0.46 kg
Autor: Annie Duke
Datum vydání: 03/2024
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Audiolibrix
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-88494-27-0
Počet stran: 328
Výška: 215,0
Šířka: 145,0
Tloušťka: 24,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: