V kůži vlka

Kód: 0447196
319 Kč –14 %
V kůži vlka
319 Kč –14 % 272 Kč
Připravovaná novinka
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Největší žijící švédská autorka, dnes devadesátiletá Kerstin Ekmanová, se po letech vrací s mistrovským románem o vztahu k přírodě a o tom, co znamená být člověkem. Ekmanová je zkušená vypravěčka a detektivkářka a ani v jejím posledním díle V kůži vlka nechybí napětí a zločin.

Za svítání před oslavou svých sedmdesátin spatří Ulf v lese vysoko v horách vlka s ušlechtilým profilem. Vlk se pohybuje opatrně, ale důstojně a sebevědomě, jako pán svého revíru – stejně jako Ulf je to především lovec. Očarován okamžikem v tu chvíli Ulf prožívá téměř mytické splynutí s vlkem.

Pro Ulfa představuje setkání tak hluboký prožitek, že začíná do té doby obávaného vlka vnímat úplně jinak a stává se jeho ochráncem. Zároveň se mu vybaví polozapomenutý mýtus, který vyrostl právě ze strachu a nenávisti vůči zvířeti považovanému za ztělesnění zla a zachoval se ve rčení běhat (v kůži) vlka. V noci vlk a ve dne člověk.

Jak ale Ulf brzy zjišťuje, na rozdíl od mýtu samotného přežívají strach i nenávist v plné síle dodnes. Kdo z vesnice stojí za strašným zločinem? A ustojí Ulf těžkou volbu mezi nenáviděným vlkem a blízkým člověkem?

Doplňkové parametry

Kategorie: Krimi, detektivky
Autor: Kerstin Ekmanová
Datum vydání: 05/2024
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Bourdon
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
ISBN: 978-80-7611-146-2
Počet stran: 160
Výška: 120,0
Šířka: 90,0
Tloušťka: 0,0
Formát: hmot
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: