Vidět a žasnout
Kód: 0501229Související produkty
Detailní popis produktu
Pavel Hověz, kněz, píše z ticha a pozornosti. Nehledá výjimečné okamžiky, ale pravdu v obyčejných dnech. V drobných setkáních. V tom, co se snadno přehlédne. Jeho texty vyrůstají z osobní zkušenosti a modlitby. Nevedou k výkonu, ale ke zpomalení. K otevřeným očím. K odvaze žasnout.
Vidět a žasnout není kniha pro sběratele odpovědí. Je pro ty, kdo se chtějí opravdu dívat. Zastavuje uprostřed hluku a spěchu a vrací pozornost k tichu, křehkosti a přítomnosti. Ukazuje, že Bůh není schovaný v mimořádnosti, ale v každodennosti.
Krátké texty nevyzývají k lepším výkonům ani k duchovnímu růstu na povel. Vedou k úžasu. K vděčnosti. K tichému poznání, které mění směr. Vidět a žasnout je pozvánka zpomalit, otevřít oči a nechat se překvapit Bohem, který je blíž, než si troufáme věřit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesťanství |
|---|---|
| EAN: | 9788072953608 |
| Autor: | Pavel Hověz |
| Jazyk: | CZE |
| Značka: | Nakladatelství Cesta |
| Vazba: | Brožovaná bez přebalu matná |
| ISBN: | 978-80-7295-360-8 |
| Počet stran: | 318 |
| POCKSBAL: | 0 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
