Vnitřní směrnice pro podnikatele 2023

Kód: 0424203
729 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Povinností každé účetní jednotky není jen tvorba vnitřních směrnic, ale také jejich úprava na základě legislativních změn. Změny provedené pro rok 2023 jsou v publikaci zpřehledněny do tabulky.

Blíže k obsahu publikace

V úvodu každé směrnice jsou přehledně vyjmenovány právní předpisy, na základě kterých jsou jednotlivé směrnice zpracovány. Dále je u každé směrnice vypracován vzor vnitropodnikové úpravy, podle níž si mohou účetní jednotky své směrnice přizpůsobit, a také základní a nejčastěji používané předkontace účetních operací. Většina směrnic je doplněna krátkým, jasným komentářem. Na konci knihy jsou zařazeny návrhy (vzory) různých účetních, a to i interních dokladů, které se k jednotlivým směrnicím vztahují.

Zdarma program s databází všech vnitropodnikových směrnic zmiňovaných v knize

Součástí knihy je program ke stažení, který obsahuje databázi všech vnitropodnikových směrnic z knihy, jež jsou připraveny nejen k seznámení se s nimi, ale zejména k editaci pro potřeby dané účetní jednotky. Směrnice lze v dodaném programu upravovat s možností exportu do formátu PDF. Program je ke stažení na www.anag.cz (bližší informace včetně přímého odkazu ke stažení jsou uvedeny přímo v publikaci). Licence je určena pro použití na jednom zařízení s operačním systémem Windows.

Doplňkové parametry

Kategorie: Účetnictví
Hmotnost: 0.57 kg
Autor: Hana Kovalíková
Datum vydání: 05/2023
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: ANAG
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-7554-392-9
Počet stran: 528
Výška: 207,0
Šířka: 148,0
Tloušťka: 23,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: