Wetemaa O cestě do Jižního Edagwonu

Kód: 0485127
500 Kč –15 %
Wetemaa O cestě do Jižního Edagwonu
500 Kč –15 % 425 Kč
Skladem na e-shopu

Detailní informace

Detailní popis produktu

LEGENDA POKRAČUJE

Jestliže o prvním dílu Wetemay, Knize osudu jedenácti družiníků krále Gudleifra, nakladatel prohlásil, že v době vzniku dopadla jako válečný mlat na rodící se trh s fantasy, její pokračování tento trh zalilo hukotem rozbouřeného moře a tajemným šustěním písku pouštních dun.

Jakkoliv se osudy nejlepších mužů země Éllad v prvním díle zdánlivě uzavřely, v této knize znovu zaznějí jejich hlasy, zařinčí zbroj, vzduch protne svist jejich mečů. Ztraceni v zámořských krajinách, bloudící pod žhnoucím pouštním sluncem i v neprostupných hvozdech a rozděleni intrikami, čelí smrtelným hrozbám v podobě nejmocnějšího vládce Jižního Edagwonu i děsivě nádherného ještěřího národa severních lesů. Vědí, že jejich život má v porovnání se splněním úkolu, jímž je král Gudleifr pověřil, pramalou cenu. Selžou-li, strašlivé důsledky ponese celá země Éllad.

A tak ochotně prolévají krev a umírají, jen aby hrstka nejvytrvalejších, nejstatečnějších a nejodvážnějších dovezla zpět do vlasti, co jí má být vráceno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Hmotnost: 0.64 kg
EAN: 9788088346364
Autor: Adam Andres
Datum vydání: 09/2025
Jazyk: CZE
Značka: Straky na vrbě
Vazba: Pevná s přebalem lesklá
ISBN: 978-80-88346-36-4
Počet stran: 464
POCKSBAL: 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola