Z kriminálu do parlamentu a zpět?

Kód: 0437635
319 Kč –14 %
Z kriminálu do parlamentu a zpět?
319 Kč –14 % 272 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha je první autorovou publikací, která není zaměřena pouze na jeho odbornost - medicínu. Je vydávána v době, která může skončit katastrofou veškeré civilizace na této planetě. A právě s „kriminálem pro všechny“ a obavám z jeho návratu (období nacismu a komunismu) se může čtenář seznámit prostřednictvím této autobiografie. Stále však žije mezi námi mnoho slušných a poctivých lidí, kteří tyto doby pamatují a nepřejí se vrátit o více než 80 let zpět. Toto by si měli uvědomit hlavně téměř dvě generace mladých, kteří se narodili po listopadu 1989. Poselství knihy vyjadřují slova anglické političky Margaret Thatherové, že politika se nesmí dělat na ulici, nýbrž v parlamentu, což je základní princip parlamentní demokracie.

Autor se kriticky vyjadřuje nejenom k mediím, ale také k moci soudní. A právě vlastní zkušenosti ho vedly k tomu, že když byl požádán o využití svého jména pro kandidátku jedné malé politické strany v Hradci Králové, souhlasil. Že se stane „vrcholným politikem“, neměl ani tušení, protože tyto ambice nikdy neměl.

Do kriminálu se ho snažili dostat nejenom komunisté, kvůli jeho nesmiřitelnému postoji k okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy v roce 1968, ale také tzv. „demokraté“, protože se nesmířil s korupcí a klientelismem. Prostě překážel a tak patřil do kriminálu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenský román
Hmotnost: 0.32 kg
Autor: Jiří Štětina
Datum vydání: 11/2023
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Olympia
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-7376-680-1
Počet stran: 286
Výška: 204,0
Šířka: 135,0
Tloušťka: 18,0
Formát: hmot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: