Železné srdce

Kód: 0409258
349 Kč –12 %
Železné srdce
349 Kč –12 % 307 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁLEŽITĚ DRSNÁ HRDINSKÁ FANTASY, V NÍŽ SE VRACÍ TULÁK, RVÁČ A DOBRODRUH HARALD...

Žoldák, rváč a dobrodruh Harald ví, že ke své smůle umí být dobrý i ve špatných věcech. Někdy tak dobrý, až je to úsměvné, ale tady není nic, čemu by se dalo smát. Tou první věcí je nechtěné zaplétání se do politiky, a té se Harald obvykle snaží vyhýbat jako viking kříži. Když je však politika vyvážena více než příjemnou odměnou za zajímavou zakázku, zradí Haralda jeho vlastní zvědavost. Maurští velvyslanci se ztrácejí jen jednou za život a co by jinému zlomilo hřbet, bere Harald jako výzvu.

Druhou věcí je naplňování temných předtuch. To, co se původně zdálo být zajímavým pátráním v ulicích letní Paříže, se v rámci dvou horkých, napjatých a krajně hektických dnů změní v noční můru plnou plamenů, bolesti a těžkých rozhodnutí. Nic není zadarmo a Harald musí jít přes mrtvoly, protože zůstat pozadu za světem, který se mění rychleji, než kdo tuší, znamená jediné: rychlou smrt. „Když si Harald došlápne na Paříž, je z toho hodně mrzení. Železné srdce je špičková a náležitě drsná hrdinská fantasy.“ – PEVNOST

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Hmotnost: 0.45 kg
Autor: Martin Sládek
Datum vydání: 02/2023
Druh: Kniha
Jazyk: CZE
Značka: Mystery Press
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-7588-421-3
Počet stran: 352
Výška: 206,0
Šířka: 149,0
Tloušťka: 31,0
Formát: hmot
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JM Avatar autora | 22.3.2023
Železné srdce je kniha ke které se budu rád vracet. Postavy mají svou známou či neznámou historii, inteligenci, dovednosti, touhy a přání. Harald jakožto ústřední postava není další nechtěný Odinův syn, kterého je nemožné vidět krvácet nebo cítit strach. Je citelně smrtelný jako kdokoli kdo mu bohužel či bohudík zkříží cestu. Děj je podle mě příznačné přirovnat k emočnímu zábavnímu parku. Čtenář bude mít příležitost se uvolněně a při sklence vína kochat místy kde se mohly skládat básně o kráse žen. Ale je potřeba se připravit na variantu kdy bujarost okolí bude spíže volat po korbelu piva s mouchou, případně po loku něčeho zásadně silnějšího co by pomohlo uklidnit obracející se žaludek, možná i zahnat slzu v oku. Dějová linka samotná je zasazena vedle reálné historie. Tím zdravě tlačí na představivost každého milovníka fantasy co se mohlo skutečně odehrávat mimo psaný dosah známých i ztracených kronik? Stejně jako dnes se pravda o špinavé práci za oponou a v nejvyšších patrech jen stěží mohla dostat dál než k uším několika vyvolených. I pokud dolehla jen o kousek dál, bylo lehké ji nechat utopit ve staletích času který utekl. Ale, co kdyby?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: